Gönüllülerimiz

Gönüllülük;  insanı insan yapan değerlerin en önemlisi ve onurlu olanıdır.

Gönüllü; toplumsal sorumluluk anlayışıyla hiçbir çıkar gözetmeksizin, zaman, bilgi, beceri, kaynak  ve deneyimlerini kendi amaçları ile paralellik gösteren bir sivil toplum kuruluşunun gücüyle birleştirir.

Bu nitelikteyseniz size ihtiyacımız var…

Bu çağrımıza yanıt veren vakıf ailemizin gönüllü dostları vakfımızı gönülden desteklediler.  17 ağustos depremi sonrasında,  bölgenin mağdur öğrencileri vakfımızdan yardım istediler,  biz de dostlarımızdan. Dostlar hemen fon oluşturdular ve öğrencilerimize burs verdiler.

Ali Bars, kendi verdiği bursun yanı sıra dostları Melike Bengisu,  Melike Baran’ı,  gönüllülerimizin içine kattı. Sayın Bars vakfımızın genel kurul üyesi olup her zorumuzda yanımızda bulduğumuz kocaman yürekli insan,  ne yazık ki 2010 aramızdan ayrıldı. Kendisini şükranla anıyoruz.

Ahmet Çekelkıran, Mehmet Çınar, Müge Üger burs gönüllülerimiz içinde yer aldılar

Neşe Ağan ve Nilgün Uğur hem burs verdiler, hem de hazırladığımız yeni yıl partilerinde,   öğrencilerimize sürpriz hediyeler getirerek onların gönüllerini aldılar, keyiflendirdiler. Kent  gezilerinde, yemek organizasyonlarını yüklenerek, vakıf  ailemizde önemli bir yer aldılar. Neşe Ağan halen yönetim kurulu üyesi olarak katkılarını sürdürüyor.

Kaybettiğimiz vakıf müdürümüz Ahmet Sert in kızı Sema Sert, burs vererek babasının anısını yaşattı.

İlk öğrencilerimizden, sevgili Murat Deniz, vakfımızı unutmadı ve burs vererek kardeşlerini destekledi.

Gönüllülerimizden bir ordu oluşturmak dileği ile…